Jak se stát profesionálním holičem

Japonská značka BROSH

Jestli je v nějaké profesi důležité dědictví a tradice, pak je to holičství. Když hledáme barbershop§, je mnoho věcí které nás mohou zaujmout a podle kterých se rozhodujeme. Samotné prostory, cena, holičské zacházení… 

Všechny tyto faktory mají společného jmenovatele, kterým je samotný holič. A ty se mohou lišit, pokud se profesi učíme od útlého dětství.

Pokud něco víme jistě, pak to, že holič není jen ten, kdo provádí úpravu vousů nebo vlasů. Skutečný holič je ten, který od prvního do posledního okamžiku projevuje skutečné nadšení. Když pocházíte z holičské rodiny, je snazší poznat všechna tajemství této profese a jednání s klientem se stává přirozenějším. Na druhou stranu, pokud jste se rozhodli jít cestou holičství, nemusíte mít stejnou plynulost, ale pokud jste si tuto profesi vybrali, je to proto, že pro ni máte opravdu vášeň.

Viděl jsme mnoho holičů, kteří dělali stejný postup po mnoho let, aniž by kdy dosáhli úspěchu, zatímco jiní profesionálové se za mnohem kratší dobu dokázali předat tu energii, která definuje skutečné mistry holičství. Jaká je tedy odpověď na otázku, zda se holičem člověk rodí, nebo se jím stává?

 Myslíme si, že to není to nejdůležitější. Dobře odváděná práce nezávisí ani tak na zkušenostech nebo tradici, ale na vášni, touze učit se, zdokonalovat se a inovovat.

BROSH se zrodil ze stejné vášně a energie. Kterou se snaží přenášet do každého výrobku. Proto se nemusíte bát, že nemáte rodinné holičské dědictví. K vytvoření jedinečného holičství vám stačí vaše motivace, nadšení, a pokud chcete, tak i naše výrobky na vaší poličce.

BROSH do každého BARBERSHOPu

Jste holič a nebo majitel Barbershopu a chcete vyzkoušet produkty BROSH napište nám!