SLICK GORILLA Král džungle a města

 

Britská značka zaměřená na vlasová kosmetiku inspirována městskou džunglí. SLICK GORILLA vyrábí  vlasové produkty pro muže, kteří chtějí přežít v městské džungli. 
 

GAME CHANGER

Slick Gorilla na trh prorazila pouze s jedním s produktem který změnil hru v oblasti stylingu na vlasy. Jednoduchý ale propracovaný pudr na vlasy a nejdou z neznáme firmy se stala celosvětově uznávaná firma, kterou začali kopírovat. 

Jednička nejprve v Anglii a po té v celé evropě. netrvalosti dlouho a na sociálních sítí se objevovali fotky a videa jak používat pudr do vlasů a jaký styling lze dosáhnout pomocí pudru a dobrého střihu.

slick gorilla
barber školení

Ambasador

V České republice je ambasador můj dobrý kamarád Kupa Platil alias @dyecomb.sw . Všichni se ptají jak se k tomu dostal a jak se mají stát oni ambasadorem nějaké značky. Odpověď je celkem jednoduchá musíte makat a jezdit do zahraničí jak na soutěže tak i školení a ano Slovensko nestačí.

Jak používat?

Aplikace je úplně snadná do suchých vlasů nasypat potřebné množství stylingu Slick Gorilla pudru a rozcuchat až tak jednoduché to je….

Ale přece jenom několik tipů jak používat. Ideální je aplikace do suchých vlasů které už mají dány tvar pomocí fénu a ideálně ještě použít Sea Salt Spray od Slick Gorilly, spray s společně s pudrem perfektně pracují a váš účes bude ještě stylovější.

 

Další styling od Slick Gorilly

Slick Gorilla v posledních letech vytvořila další styling tak aby ještě více využila potenciálu Stylingovgého pudru. Sea Salt Spray, Clay Pomade, Lightwork a naposled lak na vlasy. Všechen styling sopečně pracuje a dává smysl, chceš mít pompador použití sem salt spray vyfoukat lehce pudru a na závěr Clay Pomade případně trochu laku pro lepší fixaci; nebo snad chceš mít moderní mullet účes použití Sea Salt spray vyfoukat, pudr pořádně rozcuchat a na závěr použití Lightwork pro zvýraznění dlouhých vlasů. Jak vidíte všechno dává smysl a vše se doplňuje…..

Slick gorilla krá města

fotky byli použity z slickgorilla.com