Spolupracujeme

Nedílnou součástí naši práce je i spolupráce s holiči, kadeřníky, hairstylisty a barbershopy.
Jsme velmi hrdí že se můžeme setkávat s lidmi která je práce baví a mají lásku ke svému řemeslu a je to jedno zda jsou vyučeny v oboru a nebo začli uplně od nuly.

Jeden z nejzámějších kadeřníků

DANIEL PAŠEK

Spolupracujeme
Spolupracujeme 5

Daniel Pašek je kadeřník, který se vyznačuje precizností a jedinečným smyslem pro detail. 

Zkušenosti sbíral od nejlepších odborníků na světě v londýnské akademi Toni&Guy. Od roku 2013 je pravidelně nominován v nejprestižnější kadeřnické soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards, a to hned v několika kategoriích. Během několika let v oboru si vybudoval stálou klientelu, která zahrnuje i přední české celebrity. Staral se o účes Karlu Gottovi, pravidelně stříhá Libora Boučka, Bena Cristovao, Tomáše Berdycha, Zorku Hejdovou a další významné osobnosti. Spolupracuje na živých přenosech, mezi které patří Zlatý Slavík, Ceny Anděl, Máme rádi Česko, Československá SuperStar, Chart Show, ale i módních přehlídkách, kampaních, reklamách a natáčení videoklipů.

zdroj https://www.the-trim.cz

CHARAKTER ▵ Tattoo & Barber

Spolupracujeme
Spolupracujeme 6

ČLOVĚK S CHARAKTEREM JEDNÁ PODLE SVÉHO „CHARAKTERU“ ČI POVAHY A NE PODLE TOHO, CO JE PRÁVĚ VÝHODNÉ. DBÁ NA SVOU ČEST, DRŽÍ SLOVO A NEMĚNÍ SVÉ NÁZORY A POSTOJE PODLE NÁLAD SVÉHO OKOLÍ. VZNIKLI JSME JAKO SKUPINA LIDÍ, KTEŘÍ MILUJÍ SVOU PRÁCI. NEBUDEME PSÁT O ŘEMESLE HOLIČŮ, CO OBNÁŠÍ A RADĚJI VÁS ZVEME K NÁM NA ADRESU ŠTĚPÁNSKÁ 59, PRAHA 1, AŤ SI NÁZOR UDĚLÁTE SAMI. PŘIJÍMÁME I BEZ OBJEDNÁVKY, ALE JISTOTA JE VYUŽÍT REZERVACI.

zdroj https://www.charakter.com/barber/

JAKUB PLATIL – DYECOMB.SW

Vyberte menu
CZK Česká koruna
EUR Euro