Spolupracujeme

Nedílnou součástí naši práce je i spolupráce s holiči, kadeřníky, hairstylisty a barbershopy.
Jsme velmi hrdí že se můžeme setkávat s lidmi která je práce baví a mají lásku ke svému řemeslu a je to jedno zda jsou vyučeny v oboru a nebo začli uplně od nuly.

Spolupracujeme

Daniel Pasek

O DANIELOVI

 PAŠKOVI

Daniel Pašek je kadeřník, který se vyznačuje precizností a jedinečným smyslem pro detail. 

 

Zkušenosti sbíral od nejlepších odborníků na světě v londýnské akademi Toni&Guy. Od roku 2013 je pravidelně nominován v nejprestižnější kadeřnické soutěži Czech & Slovak Hairdressing Awards, a to hned v několika kategoriích. Během několika let v oboru si vybudoval stálou klientelu, která zahrnuje i přední české celebrity. Staral se o účes Karlu Gottovi, pravidelně stříhá Libora Boučka, Bena Cristovao, Tomáše Berdycha, Zorku Hejdovou a další významné osobnosti. Spolupracuje na živých přenosech, mezi které patří Zlatý Slavík, Ceny Anděl, Máme rádi Česko, Československá SuperStar, Chart Show, ale i módních přehlídkách, kampaních, reklamách a natáčení videoklipů.

 

zdroj: the-trim.cz

ČLOVĚK S CHARAKTEREM JEDNÁ PODLE SVÉHO „CHARAKTERU“ ČI POVAHY A NE PODLE TOHO, CO JE PRÁVĚ VÝHODNÉ. DBÁ NA SVOU ČEST, DRŽÍ SLOVO A NEMĚNÍ SVÉ NÁZORY A POSTOJE PODLE NÁLAD SVÉHO OKOLÍ. VZNIKLI JSME JAKO SKUPINA LIDÍ, KTEŘÍ MILUJÍ SVOU PRÁCI. NEBUDEME PSÁT O ŘEMESLE HOLIČŮ, CO OBNÁŠÍ A RADĚJI VÁS ZVEME K NÁM NA ADRESU ŠTĚPÁNSKÁ 59, PRAHA 1, AŤ SI NÁZOR UDĚLÁTE SAMI. PŘIJÍMÁME I BEZ OBJEDNÁVKY, ALE JISTOTA JE VYUŽÍT REZERVACI.

 

 

zdroj: charakter.com/barber/

spolupráce
barber školení

JAKUB PLATIL - DYECOMB.SW

Můj velmi dobrý kamarád a Barber Brácha. Velmi talentovaný a ambiciózní holič

Spolupráce

CLASSIC BARBER SHOP

Další naše dlouho letá spolupráce je s CLASSIC BARBER SHOPem

Řídí se heslem „Náš zákazník, náš pán.“

Žádný strach, v našem případě se nejedná jen o prázdný marketingový slogan, na který chceme nalákat zákazníky. U nás na vlastní kůži můžete zažít, jak to vypadá, když holič je opravdovým mistrem svého řemesla.

Perfektní střih a precizní oholení umocníme profesionálním přístupem, kdy vám rádi poradíme i se střihem či úpravou vousů, které podtrhnou vaše charisma.

To vše v příjemném prostředí, kde si pobyt můžete zpříjemnit širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, včetně prémiových značek rumů a whisky.

Je libo classic nebo premium kosmetiku?

Protože každý má jiné požadavky na péči o svůj zevnějšek, jako jediný barbershop nabízíme výběr ze dvou kategorií kosmetiky, kterou použijeme na vaše vousy.

 

Classic kosmetika

Do této kategorie zařazujeme osvědčené kosmetické přípravky, jejichž kvalita mnohdy převyšuje kvalitu kosmetiky používané v některých jiných barbershopech.

Premium kosmetika

Jak už samotný název napovídá, tak se jedná o výběr z nejluxusnějších kosmetických značek z celého světa. Vybírat si můžete nejen podle potřeb vaší pokožky, ale i třeba podle vámi preferované vůně.

zdroj https://www.classicbarbershop.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *