Máte Barbershop, kadeřnictví a nebo se stříháním teprve začínáte?

Chcete svým zákazníkům nabídnout originální a kvalitní kosmetiku, kterou jinde nenajdete? Jsme výhradní dovozci několika světových značek, za ty nejlepší velkoobchodní ceny a pro naše klienty máme nachystanou partnerskou podporu.

Máme rádi dlouhodobé spolupráce a osobní přístup a proto se za Vámi rádi vypravíme do vaše barbershopu kdekoli po celé ČR a SR, přivezeme vzorky, všechno vyzkoušíte a najdeme společně to nejlepší řešení pro vás i vaše zákazníky, nebo se za námi můžete stavit v našem showroomu na adrese Žitná 30, Praha 1.

U nás se že žádná smlouva nepodepisuje neřešíme zda jste velká a nebo malá firma, pro nás je každy partner důležity, tady si nehrajeme na rozdávání medaili a hvězdiček.

Mezi naše zákazníky a partnery patří přední české salóny a barbeři jako jsou  Daniel Pašek ze salónu The Trim, Jakub Platil @dyecomb.sw, Peter Pavlovič ppbarber_cz, Ostravský král Alessandro @alessandroflamingo23  a mnohem dalších, napiš nám a přidej se do naší rodiny.

Jsme oficiálním distributorem značek

a mnohem dalších

Proto vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny na českém trhnu

Co nabízíme

kosmetika, strojky, nůžky, fény a další příslušenství do kadeřnictví a barbesrshopu, dále nabízíme školení jak v kosmetice jak správně používat ale i stříhaní pod vedením zkušených lektoru.

Proč právě od nás?

 • nabízíme profesionální přístup
 • doporučíme kvalitní kosmetiku
 • prodejna přímo v Praze Žitná 30
 • objednávky od 1ks
 • doprava zdarma od 1500KČ
Jak se registrovat?

stačí zavolat a nebo napsat email a vše spolu probereme, a nebo se zde zaregistrovat a mi se vám rádi ozveme a už v den registrace můžete nakupovat

Těšíme se na vaši spolupráci


  Velkoobchod

  Žádost o velkoobchod

  Jak se registrovat?

  stačí zavolat a nebo napsat email a vše spolu probereme, a nebo se zde zaregistrovat a mi se vám rádi ozveme a už v den registrace můžete nakupovat

  Těšíme se na vaši spolupráci

  Kontakt 

  • +420 737 261 136
  • info@probarber.cz