BULLFROG

V holičství Bullfrog tomu říkáme, že se u nás budete cítit jako doma. Originální zážitek z pánské péče kombinovaný s nejnovějšími mezinárodními metodami a kontaminovaný stylem anglosaských a severoamerických holičů. To je to, co na vás čeká od Bullfrog: služby v oblasti vlasů, vousů a kníru, které zachycují to nejlepší z různých škol a trendů.

Bullfrog

Filozofií Bullfrog je nabízet autentické, funkční, rychlé a kvalitní služby v prostředí, které představuje styčný bod mezi italským uměním holení a atmosférou severoamerických raw barbershopů. Originální zážitek ze stříhání a holení v kombinaci s nejlepšími americkými a anglickými holičskými technikami. To je to, co najdete v Bullfrog: služby, které nabízejí to nejlepší z různých holičských škol.

 

Grooming Lounge

Oáza pohody v centru Milána, kde si můžete odpočinout od každodenního stresu. Zážitek z Bullfrog Grooming Lounge, nejnovější krok značky, vychází z filozofie, která nejlépe odpovídá potřebám dnešního muže a nabízí exkluzivní ošetření založené na vysoce kvalitních produktech.

 

Nezbytný krok pro naše zákazníky, který opět podtrhuje inovačního ducha značky, která se nepřestává obnovovat a renovovat.

zde máte odkaz k vaší nové cesta s Bullfrogem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *